20.04.2021

XIII Słowacki FilmFest - trwa nabór!

Słowacki FilmFest to wydarzenie organizowane przez uczniów warszawskiego VII LO im. J. Słowackiego w Warszawie. Zachęcamy do zgłaszania amatorkich filmów na temat „Między ludźmi”. Czas mija 27 maja. Ogłoszenie wyników - podczas uroczystej gali zaplanowanej na 11 czerwca!

Słowacki FilmFest jest to wydarzenie organizowane przez uczniów VII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie i ma na celu szerzenie sztuki kinematografii wśród młodzieży oraz danie szansy młodym ludziom na realizację i promowanie swojego projektu. W dniu 11 czerwca 2021 r. odbędzie się XIII edycja tegoż przedsięwzięcia, który od zawsze cieszył się dużą popularnością wśród młodych, artystycznych dusz.

Festiwal funkcjonuje od 2009r. z roczną przerwą w 2020 spowodowaną pandemią koronawirusa. W tym roku event jednak powraca  z jeszcze większym rozmachem i zupełnie nową formą, mianowicie gala odbędzie się online. Festiwal skierowany jest do osób w wieku 14-21 lat. Młodzi ludzie biorący udział w konkursie mogą się wykazać poprzez realizację amatorskich filmów na temat „Między ludźmi”, które można zgłaszać do 27 maja tego roku.

[informacja nadesłana przez organizatora]